Shtëpia
|      

Futboll

Alban Meha
E Diele, 17 Korrik 2016
Ish-futbollisti i kombetares shqiptare, Alban Meha, flitet se do të paguhet 2 milionë dollarë
Portugalia Kampione
E Diele, 10 Korrik 2016

Portugalia eshte fituesja e Kampionatit Europian 2016, me golin e shenuar

Shqiperia kualifikohet ne Euro 2016
E Diele, 11 Tetor 2015
Shqipëria permbushi endrren për Euro 2016 në Francë. Kombetarja
Adem Ljajic
E Enjte, 8 Tetor 2015
Ndeshja Shqiperise me Serbine ne Elbasan Arena ka perfunduam me rezultatin
Xherdan Shaqiri ne nje reklame per VW, permend kosoven si destinacion per pushime
E Hene, 4 Maj 2015
Xherdan Shaqiri shfaqet në një super reklamë per prodhuesin
Tifozi me flamur shqiptar ne Fier
E Diele, 22 Mars 2015
Në pjesën e parë të ndeshjes Apolonia-Tirana eshte shenuar nje incident i pa-kendshem
Trajner i Kombëtares shqiptare, Xhani de Biazi
E Marte, 20 Janar 2015
Trajner i Kombëtares shqiptare, Xhani de Biazi, i është përgjegjur pozitivisht
Michael Garcia
E merkure, 17 Dhjetor 2014
Jurist i pavarur dhe hetues i etikes Michael Garcia ka dhënë dorëheqjen
Migjen Basha behet baba diten e pavaresise
E Premte, 28 Nentor 2014
Migjen Basha, futbollisti i kombëtares shqiptare dhe i Torinos, Ai dhe bashkëshortja
Miqesoria me Italine perfond me rezultatin 1-0
E Marte, 18 Nentor 2014
Kombetaria shqiptare ku humbur me rezulatin 0-1 ne Stadiumin e Xhenovas, Luigi Ferraris.

Sporte te tjera

luiza gegaj
E Enjte, 27 Prill 2017
Luiza Gega i eshte shenuar serisht në librin e rekordeve për atletikën, duke thyer
Kufjet e reja prodhojne dopamine ne trurin e njeriut
E Diele, 17 Janar 2016
Një kompani e re që është duke tentuar te zere një treg të madh tek të gjithë ata persona
Bruce Jenner
E Shtune, 31 Janar 2015
Njerëzit kanë qenë duke folur lidhur me ndryshimin ne pamjen e Bruce Jenner-it për muaj,
Kryeministri Italian Matteo Renzi
E merkure, 17 Dhjetor 2014
Kryeministri italian Matteo Renzi lajmeroi të hënën premtoi një fushatë të fortë për
Samuel Sevian
E Shtune, 29 Nentor 2014
Samuel Sevian eshte nje adoleshent te cilit i pëlqen te shikoje hokej dhe basketboll
Romela Begaj kampione e peshengritjes per femra
E Enjte, 13 Nentor 2014

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar në “Facebook” peshëngritësen Romela Begaj,

Kryetari i kuvendit dhe ministrat ne sportin Rafting ne Osum, Skrapar
E Shtune, 24 Maj 2014
Kryetari i Kuvendit z. Ilir Meta, i shoqëruar me një grup ministrash dhe deputetësh
KM i vendit Edi Rama
E Hene, 24 Mars 2014
"Me legjendarin Gary Kasparov për futjen e shahut në shkollat tona. Gati për
Skiatoria lebanese Topless
E Shtune, 15 Shkurt 2014
Skiatoria olimpike Jackie Chamoun e shfaqur ne disa foto
Julia Lipnitskaia
E Hene, 10 Shkurt 2014
Pesëmbëdhjetë - vjeçaria ruse Yulia Lipnitskaya është bërë patinatoria më