Shtëpia
|      

Këndi i Kuzhinës

Leng Karrote
E Hene, 10 Tetor 2016
Kur kërkojmë të gjejmë shkaqet e gërhitjes, kuptojmë se problemi qëndron më shumë
Nje sallate e shendetshme
E Diele, 28 Shkurt 2016
Përbërësit per pergatitjen e nje sallate te shendetshme; per te marre
Greta, 63 vjeçaria qe kercen ne tub
E merkure, 14 Janar 2015
Një fotograf rus ka udhëtuar nëper botë për të marrë foto te ndryshme dhe për të
Akulli dhe ngrica ne qytetin e pogradecit
E Enjte, 1 Janar 2015
Akulli ka zene vend ne rajonin juglindor te vendit. Këto stalaktite që do
Nje re me onde
E Enjte, 4 Dhjetor 2014

Një re e rrallë me onde është parë ne "kodrinat" mbi Kota Kinabalu, kryeqyteti i Sabah,

Sandro Miller, Dorothea Lange / Migrant Mother, Nipomo, California (1936), 2014
E Enjte, 25 Shtator 2014
Fotograf i njohur Sandro Miller ka punuar së bashku me legjendarin e
Bashkejetesa fetare ne Shqiperi
E Diele, 21 Shtator 2014
Bashkjetesa fetare ne Shqiperi vjen ne nje foto te thjeshte te dielen
Bebja ben kaken gjate setit fotografik
E Hene, 8 Shtator 2014
Një përpjekje për të krijuar një fotografi arti te një babai krenar
Maroku dhe muret blu te qytetit te vjeter
E Shtune, 21 Qershor 2014
Chefchaouenështë një qytet i vogël në veri te Marokut, me një histori të pasur,
(Foto marre nga: Kitty Bern)
E Marte, 10 Qershor 2014
Rezulton se njerëzit nuk janë të vetmit ne mbretërine e kafshëve te cilet puthen

Showbiz

Datta Phuge
E Diele, 17 Korrik 2016
Një biznesmen indian i famshëm për pasurinë e tij dhe prodhimin e një këmishe të bërë tërësisht
Shine
E Hene, 13 Qershor 2016

Artisti Benjamin Shine sjell nje art komplet te veçante.

Janet
E merkure, 4 Maj 2016
Jannet Jackson do te behet nene, - sipas një burimi qe konfirmon lajmin për ET
Parfumi Lider: Number one, me i Vladimir Putin
E Diele, 10 Janar 2016
Ndoshta ju nuk jeni njeriu më i fortë në botë, fizikisht apo si status, por ju mund të
Xhensila Myrtezaj publikon foto me femijet jetime
E Hene, 4 Janar 2016
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë marrë në krahë dhe i kanë dhënë më shumë
Quentin Tarantino regjisori i filmit
E Diele, 3 Janar 2016
Regjisori Quentin Tarantino kritikon flamurin e konfederates, ikonën e SHBA-ve në jug
Ivanka Trump, mund t'i hyje politikes ne te ardhmen
E Diele, 3 Janar 2016
Ivanka Trump ka ndjekur hapat e babait të saj në te berit biznes, por rruga nuk mund
Johny Deep aktori me i paguar per 2015
E Diele, 27 Dhjetor 2015

Aktorët kryesorë te Hollivudit kane nje page mujore per t'u patur zili. Forbes

Martin Shkreli
E Diele, 6 Dhjetor 2015
Martin Shkreli ishte duke u përpjekur për të shpjeguar vetveten, kështu që
David Cumberbatch si nje vider
E Diele, 29 Nentor 2015
Me sa duket, Benedict Cumberbatch - a.k.a Sherlock Holmes dhe magjistari Supreme