Shtëpia
|      

Tirana Art Fest
E merkure, 3 Maj 2017
Ne sheshin "Nene Tereza" po mbahet shfaqja Tirana Art Fest. Ne postimin ne faqen e tij sociale,
Kreu i Bashkise Tirane, Erion Veliaj
E Hene, 1 Maj 2017
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mori titullin “Doctor Honoris Causa” nga “Grand Valley
4 te arrestuar nga
E Diele, 23 Prill 2017
Katër persona kane perfunduar ne pranga ne sajë të operacionit “Befasia". Te arrestuarit
Perfaqesues te Tirana International School
E Diele, 23 Prill 2017
“Tirana International School” ka festuar diten e shtune 25-vjetorin e themelmit te saj,
Eksperimenti Social: rreh gruan shtatzane ne rruge
E Diele, 10 Janar 2016
Ata te duan luanin rolin e një çifti në pritje të një fëmije, dhe në një moment burri u bë agresiv me
Xhensila Myrtezaj publikon foto me femijet jetime
E Hene, 4 Janar 2016
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë marrë në krahë dhe i kanë dhënë më shumë
Termeti
E Diele, 1 Nentor 2015

Dy lëkundje tërmeti janë ndiere te dielen e 1 nentorit, ne Tiranë me magnitudë

Albana Vokshi ne deklarate per mediat
E Shtune, 6 Qershor 2015
"Pas më shumë se dy javësh denoncime nga Partia Demokratike dhe një pjesë e medias
Ministri i Mireqenies dhe Rinise, Blendi Klosi
E Shtune, 6 Qershor 2015
Brenda ketij muaj pritet të ndryshojnë kriteret për përcaktimin e personave me aftësi të kufizuara.
Kush ka me shume gjasa te tradhetoje ne nje marredhenie
E Shtune, 6 Qershor 2015

Sa është mundësia qe bashkëshorti juaj do t'ju tradhetoje? Profesori i Universitetit

Nje polic i New Jorkut e humb toruan me nje shofer
E Hene, 6 Prill 2015
Një detektiv i NYPD ka kërkuar ndjesë pasi video e tij e ngarkuar nga disa pasagjere
Mbajtja e shenimeve me dore eshte me rezultative se ajo me LapTop
E Hene, 6 Prill 2015
Mund të jetë tunduese të marresh nje laptop në klasë, por në aspektin e të mësuarit,
Prodhime bujqesore ne supermarkate
E Premte, 3 Prill 2015
Të punosh dhe të jesh i ekspozuar ndaj nje mjedisi me pesticide është e lidhur me një sasi
Papa Francesko puth kemben e nje te burgosure ne Rome
E Premte, 3 Prill 2015
Papa Francis lau këmbët e 12 të burgosurve dhe një fëmijë në burgun kryesor
Kujtesa dhe mekanizmi i saj i harreses
E Diele, 22 Mars 2015
Memoria mund të jetë një gjë teper argetuese. Ajo mbledh detajet minutë pas minute
Kryeministri Edi Rama ne perurimin e Muzeut Arkeologjik ne Durres
E Shtune, 21 Mars 2015
"Më në fund, pas shumë viteve i mbyllur dhe me mbi 3000 objekte të lëna në mëshirën
Pyetjet qe duhet te dini para se te shkoni ne interviste
E Shtune, 21 Mars 2015
Por në qoftë se ju jeni një punëkërkues (dhe kush nuk është?); Fakti që shumica
Shperthen nje makine tek Stadiumi Dinamo
E merkure, 4 Mars 2015
Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur  rreth orës 22:00 në zonën e Tiranës
Erion Kristo
E Hene, 16 Shkurt 2015
“Kjo jave eshte shpallur si Java e Protestave. Te githe ata qe kane zemer ne kraharor dhe
Union Bank
E Shtune, 14 Shkurt 2015
Kamera e sigurise ne ambientin e brendshem shfaq transportimin e parave