Shtëpia
|      

E pelqeni por ai nuk reagon? Ka nja 20 arsye pse !
E Premte, 7 Tetor 2016
Pothuajse të gjitha vajzat e kanë gjetur veten njëhere në keto pozita
Dhumbje Koke
E Marte, 20 Shtator 2016
Të gjithë ne ndonjëherë përjetojnë dhimbje koke, dhe ka një kure efektive për të qetesuar ato.
Sistemi limfatik
E Diele, 18 Shtator 2016
Heqja e toksinave nga trupi është një nga gjërat më të rëndësishme për shëndetin e të gjithëve.
presh dhe mjalte per kiste dhe fibroza
E Diele, 18 Shtator 2016
Fibrozat dhe kistet janë gjendje shqetësuese shëndetësore. Njerëzit zakonisht bëjë disa vizita
Melci e dhjamosur
E merkure, 14 Shtator 2016
Shume persona kane probleme me tretjen, dhe disa prej tyre mendojne se kjo
healthy
E Marte, 13 Shtator 2016
Studimet tregojnë se hormonet ndikojnë oreksin tuaj dhe sasine e yndyrnave qe ju ruani ne trupin tuaj.  Me poshte do tju japim
uje orizi
E Diele, 4 Shtator 2016
Ky artikull ka lidhje me një trajtim shumë të vjetër kinez të ujit në të cilën orizi është gatuar
Keni probleme me veshkat ? Dalloni shenjat
E Diele, 4 Shtator 2016
Një prej organeve më të rëndësishme të njeriut janë veshkat, ato janë të vendosura poshtë brinjëve.
Mjalte dhe kripe per nje shendet me te mire
E Diele, 4 Shtator 2016
Serotonina është një neurotransmetues kimik që rregullon kontraktimet e muskujve, rregullon
Trajtim me hudhe dhe qepe
E Shtune, 3 Shtator 2016
Toksinat janë substanca të cilat janë helmuese për njerëzit dhe mund të dëmtojnë
Syte tuaj
E Diele, 24 Korrik 2016
Mbani syze ose lente kontakt qe te shikoni me qarte??  Ju themi se ka një mënyrë për të riparuar
King Willem-Alexander i Hollandes
E Diele, 17 Korrik 2016
Nje shtetas Hollandez eshtë dënuar me 30 ditë burg në bazë të një ligji të rrallë të zbatuar
Mushkonje me viruzin Zika per t'u perdorur per kerkime
E Diele, 17 Korrik 2016
Rasti i parë i njohur i një gruaje qe ka ndikuar ne përhapjen e virusit Zika tek nje burre,
Presidentia e Kroacise, Kolinda Grabar-Kitarovic
E Diele, 17 Korrik 2016
Kroacia do të mbajë zgjedhje të parakohshme më date 11 shtator, sipas nje deklarate te
Kryeministri i Vendit, Edi Rama
E Diele, 17 Korrik 2016
Pas deklarates nga Kreu i LSI, Ilir Meta, ka reaguar ne rrjetin e tij social Facebook
Kreu i LSI, Ilir Meta
E Diele, 17 Korrik 2016

Propozimi i aleatit të Edi Ramës, për një qeveri ekspertësh pas miratimit të reformës në drejtësi

Alban Meha
E Diele, 17 Korrik 2016
Ish-futbollisti i kombetares shqiptare, Alban Meha, flitet se do të paguhet 2 milionë dollarë
Google
E Diele, 17 Korrik 2016
Ju ndoshta e dini se Google mban gjurmët e çdo gjëje që ju shkruani në kutinë
Datta Phuge
E Diele, 17 Korrik 2016
Një biznesmen indian i famshëm për pasurinë e tij dhe prodhimin e një këmishe të bërë tërësisht
Re (Foto AP/A. Grant)
E Diele, 17 Korrik 2016
Retë janë duke u zhvendosur, dhe një studim i ri sugjeron se është një gjë shqetësuese për planetin.