Shtëpia
|      

Guri i Luftes Pylos
E Marte, 21 Nentor 2017
Drejtori i shkolle Britanike ne Athine ka pohuar për New York Times se është "një kryevepër
Shperthim Kamikaz ne Tuz Komato
E Marte, 21 Nentor 2017
Një kamikaz ka vetë-shpërthyer një kamion të ngarkuar me eksploziv, duke vrarë 32
Metro ne Athine ne greve
E Marte, 21 Nentor 2017
Punëtorët në sistemin e metrosë të kryeqytetit grek kanë  lëne punrn në një grevë 24 orëshe
Shperthim ne uzinen ArcelorMittal, Belgjike
E Marte, 21 Nentor 2017
Një person ka nderruar jetë dhe dy të tjerë u plagosën rëndë pas një shpërthimi të fuqishëm
Michel Aoun, president of Lebanon,
E merkure, 15 Nentor 2017
Presidenti i Libanit Michel Aoun tha të mërkurën se Arabia Saudite po mban peng kryeministrin libanez
Tirana Art Fest
E merkure, 3 Maj 2017
Ne sheshin "Nene Tereza" po mbahet shfaqja Tirana Art Fest. Ne postimin ne faqen e tij sociale,
Kreu i Bashkise Tirane, Erion Veliaj
E Hene, 1 Maj 2017
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mori titullin “Doctor Honoris Causa” nga “Grand Valley
Enton Abilekaj
E Hene, 1 Maj 2017

Majlinda Bregu dhe Eduart Selami udhëhoqën qëndrimet pro Reformës në Drejtësi, duke

Kryetari i Partisë Demokratike të Shqiptarëve, Zijadin Sela
E Enjte, 27 Prill 2017
Sipas disa raporteve të pakonfirmuara në Maqedoni, Zoran Zaev udhëheqësi i LSDM-së
Kryeministri i vendit, Edi Rama
E Enjte, 27 Prill 2017
“Është një president që me siguri mund të kompensojë boshllëkun e madh që kemi
luiza gegaj
E Enjte, 27 Prill 2017
Luiza Gega i eshte shenuar serisht në librin e rekordeve për atletikën, duke thyer
4 te arrestuar nga
E Diele, 23 Prill 2017
Katër persona kane perfunduar ne pranga ne sajë të operacionit “Befasia". Te arrestuarit
Perfaqesues te Tirana International School
E Diele, 23 Prill 2017
“Tirana International School” ka festuar diten e shtune 25-vjetorin e themelmit te saj,
Ministri i Puneve te Jashtme, Ditmir Bushati
E Diele, 23 Prill 2017
"Mesazhi i dhënë nga zyrtarët amerikanë ishte i qartë, si për futjen në zgjedhje dhe
stresi
E Shtune, 18 Shkurt 2017
Stresi - eshte te paturit ndjenja te tmerrit, frikës,  apo
Vitamin D
E Diele, 20 Nentor 2016
Nuk ka dyshim që nga çkeni lexuar; te kesh sasi te pa-mjaftueshme te vitaminë D mund të rrisë rrezikun
Kur na hahet gjithe kohen
E Hene, 10 Tetor 2016
Ka dy arsye; fizike dhe psikologjike se pse oreksi juaj mund të ndryshojë ne nje kohe
floket
E Hene, 10 Tetor 2016
Para së gjithash, ju sugjerojme që te beni nje vizite tek mjeku per te marrë një vlerësim mjekësor
Leng Karrote
E Hene, 10 Tetor 2016
Kur kërkojmë të gjejmë shkaqet e gërhitjes, kuptojmë se problemi qëndron më shumë
Lista e 20 ushqyeseve qe mund ti merrni ne menyre natyrale
E Premte, 7 Tetor 2016
Për ta mbajtur trupin ne nje forme te mire, kjo kërkon një grup të ushqyesve thelbësore,