Shtëpia
|      

Lajme

Justin Timberlake dhe gruaja e tij Jessica Biel
E Shtune, 11 Prill 2015
Bebi Timberlake ka ardhur në jetë: Justin Timberlake dhe e shoqja Jessica Biel
Zëdhënësja e përfaqësueses së lartë të KE-së, Frederica Mogherini dhe Johanes Hahnit, Maja Kocijançiq
E merkure, 8 Prill 2015
Komisioni Evropian ka reaguar sot ndaj deklaratave të kryeministrit shqiptar, Edi Rama për
Këshilltari i presidentit serb, Marko Gjuriç
E merkure, 8 Prill 2015
Beogradi ka denoncuar deklaratën e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama të martën se bashkimi
Zëdhënësja e PD, Orjela Nebijaj
E merkure, 8 Prill 2015
"Çfarë mund të ndodhë me një të denoncuar për përdhunim, të shpallur në kërkim
Rruga Venus diten e hapur me dyqane, naten per pedofilet
E merkure, 8 Prill 2015
Dëshmi tronditese, raportohen nga Selaniku ku disa djem në moshe te mitur, me nenshtetesi
Kryeministri Edi Rama paralajmeron nje operacion per kontrollin e Naftes
E merkure, 8 Prill 2015
"Të gjithë ata që i shesin shqiptarëve naftë që nuk përmbush standardet e paracaktuara të cilësisë,
Lekura e bardhe ne Europe ka ardhur me vone sa mendohej
E merkure, 8 Prill 2015
Science vëren se Evropa është menduar shpesh si "shtëpia stërgjyshore e njerëzve të bardhë.
YouTube bllokon videon e fushates se Rand Palit mbi problemet e autoresise se kenges
E merkure, 8 Prill 2015
Video zyrtare e nisjes se fushatës se Rand Paul është bllokuar nga YouTube, por jo për arsye politike: Përdorimi ne tubim i këngës së John Rich's "Shuttin’ Detroi